عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مكادي اوراسكوم

268 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فيو لاجون بمقدم 0% _8

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨١ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على اللاجون، آخر وحدة، بدون مقدم 0٪

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين متشطبه تطل على بحر و لاجون_8سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري باميزفيو شاليه متشطب مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلاك اخر شاليه 2غرف ع البحر اقل سعر واقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بالفرش و الاجهزة مكادى هايتس مرحلة 1

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 78م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه ريسيل فى مكادي استلام فوري قسط على 4 س

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية متشطب على البحر 0% مقدم من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح أمتلك شاليه غرفتين بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطه في مكادي استلام اخر السنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    مكادي هايتس – بنتهاوس غرفتين نوم

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخرإطلالة مميزة على اللاجون والبحيرةمتشطب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م² ريسيل متشطب فيـو مميز بالمطبـخ بمكـادي

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٧٢٨٬٧٧٧ جنيه

    شاليه فيو لاجون مكادي هايتس | فرصة ريسيل مميزة

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 78م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع