عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مكادي اوراسكوم, صفحة 7

268 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 93م² ريسيل متشطب+المطبخ على اللاجون بمكـادي

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى مكادى هايتس بالقسط على 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمكادي هايتس مقدم 10% واطول فتره اقساط

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكادي هيتس شاليه متشطب بالكامل لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطب بحري علي اللاجون باقل سعر

    Apart Real estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية 89م متشطب فوري في مكادي لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز دايركت على الاجون بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه علي اللاجون وجهة بحرية باقل سعر

    Apart Real estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية 103م+جاردن 38م متشطب فوري في مكادي

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فيو مميز 105م فى مكادى هايتس اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة مكادي هايتس صف أول لاجون فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 84 متر كامل التشطيب في مكادي هايتس

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ع لاجون و بحر فى الغردقة بجوار الجونة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية متشطب علي البحر من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 2غرفه بأقل سعر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل ولوكيشن علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف ع البحر أقل سعر واطول فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل77م متشطب بالمطبخ باقل مقدم ستلام 2027

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٨٬١٥٥ جنيه/متر مربع