شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 99

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٢٣٠ جنيه

    وحدة 86 م² داخل مشروع يضم 10 مصاعد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٤٧٬٢٨٥ جنيه

    وحدة 112 م² وسط 80% مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٩٧٬٦٢٠ جنيه

    شقة من غرفتين مع إطلالة على الشارع وحديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٣٠٬٦٧٥ جنيه

    مساحة 86 م² مع نظام أمني 24/7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م خصوصية وهدوء داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٧٠٬٨٠٠ جنيه

    ملاذك العصري – شقة غرفتين نوم مع بلكونة في تريفانا

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٨٠٠ جنيه

    احصل على خصم 20% كاش على شقة أحلامك بغرفتين نوم!

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في عرابيا بخصم 25% في منتجع راقي

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82م داخل مارفينتو بإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفتي نوم في مبارك 11 – الغردقة | تشطيب

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 112 م² داخل مشروع على 7,000 متر²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٦٩٬٠٩٦ جنيه

    مساحة 115 م² داخل منتجع على أرض 93,000 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 85م بإطلالة مسبح رئيسي | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82م في مارفينتو بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 85م سكن واستثمار داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٨٤٬٩٣٧ جنيه

    وحدة 106 م² بإطلالة شارع على اللاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م بإطلالات واسعة داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٦٦٬٣٢٧ جنيه

    شقة 123م بإطلالة مفتوحة وقرب الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 93 م² دقائق من المواصلات العامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    صفقة عقارية ضخمة- شقة من غرفتين نوم في الممشي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٣٠٬٦٧٥ جنيه

    وحدة 86 م² بجوار هايبر ماركت 2,200 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م بإطلالة بحرية رائعة داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م بإطلالة حديقة داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م داخل مارفينتو بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٤٬٤٥٢ جنيه

    مساحة 86 م² قريبة من الشواطئ العامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع