شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 35

3,159 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر من اوراسكوم بأقل سعر 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة في سهل حشيش ريد هيلز عائد استثماري مصر

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    ”فرصة تأجير عالية الطلب في لا مورا“

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر بسعر اللونش فى سوماباى على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فى الجونة الجديدة بأقل سعر على البحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم بإطلالة بحرية – بيت العائلة عند سكاي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بغرفتين في الهضبه باطلالة علي حمام السبا

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٢٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم – 1st Avenue

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٢٬٥٨٢ جنيه

    شقة 133م غرفتين أرضي بروف 75م فاخرةمع خصم 10%

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    بأسلوب راقي واستثمار مميز اسكن معنا في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٥٩٬٢٠٩ جنيه

    امتلك شقة 128م بخصم 10% واطول فتره سداد 7 سنوات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك 82م بجاردن 23م حياة أهدى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين مساحة مثالية في الموج

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    شقة 89م غرفتين بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    106م فيو مسبح وممشى رفاهية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م فيو ممشى - قلب الحيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م غرفتين في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    89م بغرفتين + 39م روف لاطلالة فريدة في الموج

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    حقق حلم من سكن واستثمر في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الكوثر 93م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    وحدة 117م دور تالت بروف إطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين بمساحة 93 م في مجاويش بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 89 م أفضل سعر وعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 97 م مساحات متنوعة تناسبك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٣٩١ جنيه/متر مربع