شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 17

969 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -ادفع اول قسط ليك بعد سنه واستلم شاليه مطل عالبحر

    Egypt Best Properties logo image

    وسترن سوما باي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0%، تملك شاليه متشطب بإطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول مع بحيرة تشطيب على الأقل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الإطلاق تشطيب شاليه صف أول مطل على البحر 0٪

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سي فيو متشطب بالكامل علي 8 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر وافضل لوكيشن في سوما باي.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز جدا واطلالة مفتوحة في سوما باي

    Realm Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 2نوم بجاردن متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري مع اوراسكوم شالية متشطب بالتقسيط

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بفيو بحر ب اقل سعر بالتقسيط

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع