شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 13

969 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين كامل التشطيب بجوار الجونة و سهل حشيش

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره غرفتين استلام فوري في الجونه الجديده !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره غرفتين استلام فوري في الجونه الجديده !!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مطل علي البحر في سوما سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديد

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٣٩٢٬٦٤٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف فبو لاجون بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٩٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ فوري ف الجونة بسعر لقطه

    clear scope logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٥٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر شاليه فاخر للبيع على البحر 7 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون للبيع في مكدي ديل 1 سنة على 4 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ٧٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باطلالو مزدوجة باقل سعر - بالتشطيب !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شالية بأقل سعر الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر للبيع متشطب بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل ولوكيشن علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه لامتلاك شاليه ع البحر بأقل سعر واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر واللاجون من ترافكو بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر غرفتين بخصم20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم للبيع في سوما متشطب عى اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو جولف في سوما باي 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البحر الاحمر شاليه تشطيب كامل بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البحر الاحمر شاليه تشطيب كامل بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في البحر الاحمر شاليه غرفتين للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% فقط شاليه للبيع علي البحيره تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع