شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 19

969 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فيو مميز 105م فى مكادى هايتس اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دايركت على لاجون بمكادي متشطب بالمطبخ

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة مكادي هايتس صف أول لاجون فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين - فيو الجولف - بتقسيط 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوما باي بحديقه بموقع متميز 8 سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي اول قسط بعد 9 شهور من مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٣٠٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بحديقه - بالتفسيط - بالقرب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% فقط شاليه للبيع علي البحيره تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البحر الاحمر شاليه تشطيب كامل بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في البحر الاحمر شاليه غرفتين للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع