شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 32

4,203 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٦٩٬٢٢٧ جنيه

    استثمر غرفة 74 م² فرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٤٬٨٩١ جنيه

    امتلك غرفة 74 م² في الهضبة مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 60 م² فرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٢٥٠ جنيه

    امتلك غرفة 85 م² في الأحياء مع لاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 60 م² بإطلالة شارع ورووف فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 70 م² في الأحياء مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٨٬٣٥٠ جنيه

    احجز غرفة 71 م² موقع استراتيجي بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 50 م² فرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 48 م² أمام المطار مع جيم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 60 م² مع كيدز اريا آمنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 60 م² قرب الشيراتون والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 48 م² بإطلالة حمام سباحة قرب المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٨٥٬٠٢٧ جنيه

    سهل حشيش – شقة غرفة نوم مع روف خاص

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٧٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية بانورامية

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٦٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٢٦٬٢٠٨ جنيه

    إطلالة على البحر، غرفة نوم واحدة | كالا

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٤٨٬٨٧٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية مع شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة رقم 217

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠١٠ جنيه

    شقه على الممشي السياحي على حمام السباحه بمقدم 20%

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٧٧٬٩٠٠ جنيه

    استثمار مميز: شقة غرفة نوم بإطلالة بحرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٤٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٨٦٧ جنيه

    فرصة استثمار شقة في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة بحر 1 غرفة أورو بيتش الغردقة منتجع على البحر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٠ جنيه/متر مربع