شقق فندقية للبيع في مصر, صفحة 20

743 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 3نوم لمحبي الاستثمار تحت اداره ماريوت

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٦٧٣٬٠٤٤ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالكامل بجوار سيتي سنتر الماظه

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١ متر مربع

    ٦٧٣٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٥٨٢٬٨٠٠ جنيه

    شقه فندقيه غرفتين متشطبه بالكامل في مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١ متر مربع

    ٥٨٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات والفرش والاجهزة فى R7

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفه داخل فندق عالمي في قلب الشيخ زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين للبيع بمقدم 1,1 مليون في ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية بالفرش والاجهزة فى قلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% شاليه فندقي علي البحر في سولاري قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% شاليه فندقي علي البحر في سولاري قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١١٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه امام الجامعه الامريكيه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٧٬٥٣١٬٨٠٠ جنيه

    بعائد سنوي 1.3 مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٢٣٥٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 3 غرف فيو مميز جدا | Zed Towers |

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تحت ادارة ماريوت للاستثمار بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٨٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٧٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي 1.3 مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي 3 مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣١٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٢٬٧٩٢٬٦٠٠ جنيه

    بعائد سنوي 2.5 مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٢٧٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٨٬١٤٠٬٨٨٠ جنيه

    بعائد سنوي 3 مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقق فندقية

    ٦٬٦٧٤٬٤٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار شقة في فندق كراون بلازا للبيع في 205

    Abrag 2 logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية مميزة للبيع بفندق ذا أدرس بيتش مراسي

    Apex Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٢٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي قيمه إيجاريه بقلب مصر الـجـديـدة

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالفرش بتقسيط10سنين بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 40 متر جاهزة للاستثمار في قلب R7

    Pharos Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٣١٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١١٬٧٢٠ جنيه/متر مربع