شقق فندقية للبيع في مصر, صفحة 16

743 عقارات أخرى
  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٣٬٢٣١٬٧٩٠ جنيه

    شقه فندقيه غرفتين جاهزه بجوار سيتي سنتر الماظه

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري للبيع بأقل سعر في المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين للبيع بمقدم 1,1 مليون في ماريوت

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل في أركان بالم 2O5

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه امواج متشطبه بالفرش ولاجهزه صف اول بحر

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م متشطبة بالتكيفات خدمة فندقية- 2O5

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع