شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

614 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن السريع شقة 144 م ريسيل متشطبة بالكامل + فرش

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر لايقارن شقة 133م متشطبه بلفرش استلام فوري

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي راقية مع حديقة – فرصة مميزة – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بأثاث فاخر فى ميفيدا اعمار

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل تطل على المناظر الطبيعية فى VGK

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استخدام للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في ماونتن ڤيو هايد بارك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة - سعر مميز - موقع رائع بمرحلة كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة بالتكييفات للبيع في فيليج جيت | 147م

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة و مفروشة في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أستثمارية وسكنية مميزة في جنوب الاكاديميه

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن 159 م + 130 م تشطيب كامل بالفرش

2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مفروشة بالكامل في ليك فيو ريزيدنس جاهزه

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مفروشة بالكامل في ليك فيو جاهزه للسكن

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع كومبوند بالم سيتي قطامية

    Ring Road Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بموقع مميز ليك فيو

    why solutions logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فى ذا فيليج بالم هيلز التجمع الخامس

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروش للبيع في ليك فيو

    Global Marketing Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة - تشطيب كامل- كورنر

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة بالفرش فى ليك فيو التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة بمساحة 157 م في CFC

    AK Circle logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…