بيوت و فلل للبيع في كمبوندات هليوبوليس الجديدة, صفحة 5

111 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة بخصم 64% فيو لاند سكيب بحري

    Catchers investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من 60 %فيلا متشطبة للبيع ف كمبوند طلالة

    Catchers investment logo image

5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64%امتلك فيلا فندقية متشطبه بالكامل بالتكيفات

    Catchers investment logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا بالتقسيط 15سنه خصم 64% تشطيب سوبر لوكس

    Catchers investment logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط14سنه+مقدم 1,050,000فيلا 239م متشطبهDouble View

    Falcon for Real Estate logo image

7

    7

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجاردن250م بخصم كاش64% او قسط على 15سنه

    Step One Real Estate logo image

6

    6

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 13 مليون على فيلا 3 أدوار متشطبة+ تقسيط 10سنين

    Step One Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع تشطيب كامل تقسيط شهري

    Shield - DR3 logo image

4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15سنه امتلك فيلتك متشطبه بجوار سوديك ايست

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب سوبر لوكس فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٣٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب سوبر لوكس ف هليوبليس الجديدة بخصم 50%

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع