بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات هليوبوليس الجديدة

38 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس للبيع بـ8.6مليون كاش فقــط

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع امام سوديك ايست, طلالة\بخصم 64%

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى هليوبليس الجديدة بخصم 64%

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى هليوبليس الجديدة بخصم 64%

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا166متشطبه بخصم64%للكاش بجاردن خاصه+حمام سباحه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 179 م 3 غرف نوم بخصم على سعر الكاش 64%

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع امام سوديك ايست,طلالة /مقدم 1M

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس لوكيشن مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بخصم 64% , بالتقسيط على 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 5غرف للبيع فوري في نيو هليوبوليس الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى هليوبليس الجديدة بخصم 64%

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى هليوبليس الجديدة بخصم 64%

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع15سنه, فيلا متشطبه ف طلالة نيو هليوبوليس

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع امام سوديك ايست,طلالة -بمقدم 1M

    Closer logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٩٨٠٬٢٠٣ جنيه

    فيلا أقل سعر فى طلالة قسط 15 سنة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 220 م متشطبه بالكامل فيو دايركت علي ليك

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 220 م متشطبه بالكامل فيو دايركت علي ليك

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع متشطبة جنب سوديك بـ 6.5 مليون فقط

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبة سورxسور مع سوديك بمقدم مليون فقط

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

2