بيوت و فلل للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 23

699 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٠٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في القطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٦٣٢ متر مربع

    ١٨٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على الجولف في قطامية ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٠٬٥٩٧٬٢٨٦ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٥ متر مربع

    ٣٩٨٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٨١٥ متر مربع

    ٤١٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٥ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٦٥ متر مربع

    ٢٣٦٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٢٠٧٬٩٢٩ جنيه

    فيلا VIP واخده فيو مفتوح علي golf وتسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٧٧٦ متر مربع

    ١٠٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بحمام سباحه خاص للبيع

    East New Cairo logo image

5

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه للبيع في بالم هيلز قطاميه

    East New Cairo logo image

4

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم و تشطيب فخم جدا قطامية ديونز علي الجولف

7

    7+

    ١٬٩٩٠ متر مربع

    ٢٠١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م بالم هيلز/827الف ربع سنوي او كاش18مليون

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ١٥٠٠ متر ارض سعر مميز وفيو ليك تقسيط

    Close Well Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مودرن أول سكن ٩٠٠ مباني لقطة

    Close Well Real Estate logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس بحمام سباحة للبيع غرب الجولف

    Broker Egypt logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز كورنر فيو ليك

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لبيع في بالم هيلز قطامية PK1 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه علي الجولف و البحيرات مفروشة مودرن

7+

    7+

    ١٬٦٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز بكومبوند قطاميه هابتس

    Remax Station logo image

4

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-سبيشيال ستاندالون1750م صف اول عالجولف

    YaKan Properties logo image

7

    7+

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ٨٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ارخص ستاندالون متشطبة1100 شايفةالجولف

    متصدر

    YaKan Properties logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا فاخرة للبيع بالم هيلز PK2

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,700,000=صف أول لاجون+ Greeny فـيو + Large Garden

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز 2 باقل من السوق ب 2 مليون

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع