بيوت و فلل للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 22

699 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 870م مساحة الارض-لوكيشن مميز-بالم هيلز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٦٩ متر مربع

    ٢٣٤٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٩ متر مربع

    ٢٨٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٨١٩ متر مربع

    ٤١٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٩ متر مربع

    ٣٩٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى القطاميه هايتس للبيع بسعر مميز متشطب

    Picky Properties logo image

7

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في بالم هيلز بي كي وان

    Conquer Properties logo image

5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطاميه ديونز التجمع الخامس

    ZF Property logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو جولف – قطاميه ديونز

    Picky Properties logo image

6

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيكية للبيع في قطامية ديونز

    Experts Home logo image

7+

    7+

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف تاني جولف في كمبوند قطامية ديونز – ا

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نصف تشطيب للبيع في القطامية بالم هيلز

    Arabia For Real estate logo image

6

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز صف تاني على الجولف والبحيرات

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

6

    6

    ١٬١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو ليك في بالم هيلز قطامية

    Arabia For Real estate logo image

6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع حمام سباحة جولف فيو قطاميه ديونيز

    Arabia For Real estate logo image

6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو لاندسكيب في pk1

    East New Cairo logo image

5

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000= فيلا 300م استلام قريب+صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في قطامية ديونز علي الجولف و البحيرات

5

    7

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه !! بأقل من سعر الماركت لوكيشن مميز جدا كورنر

    All 90 logo image

4

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط امام قطامية ديونز

    GCR Developments logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز صف أول جولف في قطامية ديونز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٦ متر مربع

    ٣٩٨٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٨١٦ متر مربع

    ٤١٢٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٦ متر مربع

    ٢٨٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٦٦ متر مربع

    ٢٣٦٬٠٥١ جنيه/متر مربع