بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 85

4,721 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بسعر وموقع مميزين في فيليدج جاردنز

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٢٬٧٦٧ جنيه

    فيلا 277م prime location واخده فيو خيالي علي golf

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك استلام فوري فيو مفتوح Landscapeلافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٢٧٬٢٢٧ جنيه

    فيلا واخده prime location بفيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بسيتي جيت نيو كايرو واقساط علي 8س.

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بحمام سباحة خاص للبيع

    why solutions logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ميفيدا موقع مميز

    Global Marketing Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بجاردن في ماونتن فيو آي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في كمبوند the Crest القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالفرش بسعر لقطه في ميفيدا

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه تقسيمه مميزه و استلام فوري

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوروا-ستاندالون الترا سوبر لوكس700م فيو مفتوح بيع

    YaKan Properties logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا من النوع E 504م للبيع في PHNC

    AK Circle logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٧٬٦٧٢ جنيه

    فيلا 280م بفيو مفتوح علي واجهتين استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاونتن بارك-سبيشيال ستاندالون990م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سعر اقل من الماركت فيو مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشره علي الليك لوكيشن مميز جدا تايب E

    All 90 logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ١٠٩٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٩٢٬٧٧٢ جنيه

    فيلا كورنر فيو VIP خيالي علي شارع التسعين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في بالم هيلز

    why solutions logo image

5

    7

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٢٦٬٩٧٦ جنيه

    فيلا 441م واخده فيو خيالي علي landscape بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤١ متر مربع

    ١٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط في ماونتن فيو1.1

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا بحري في اي سيتي بفيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بموقع مميز و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله بسيتي جيت نيو كايرو واقساط علي8س

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع