بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 10

4,456 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا بالتقسيط لاندسكيب فيو و برايم لوكيشن

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في ماركت متشطب بكامل موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز في قطامية هليز باقساط

    Spade consultancy logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٣٤٠٬٢٦٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل في الباتيو اورو لافيستا باقل سعر

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٩٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة (نموذج M) للبيع في بالم هيلز القاهرة

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة | ا

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للاستلام بموقع مميز سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة أرض فيلا كواترو بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا برايم لوكيشن بالتقسيط علي 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٥٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ميفيدا | التجمع الخامس

    متصدر

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند Les Rois – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جاهزة للاستلام بتطل علي الكلوب هاوس

    I properties Real Estate Consultant logo image

7

    7

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا على الفيو فى كمبوند لاروا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف ثاني على الجولف بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٨٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا الان بأفضل سعر في التجمع بكمبوند اسوار

    IRTKAZ logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب مع روف برايم لوكيشن

    I properties Real Estate Consultant logo image

7+

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيلينا بسعر و موقع مميز

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا مستقلة بموقع مميز في بالم هيلز

    AK Circle logo image

4

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في كمبوند بالم هيلز خصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٠٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا متشطبه فى كمبوند لاروا للبيع

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بموقع مميز في ماونتن فيو 1.1

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون نصف تشطيب للبيع في ميفيدا

    iHome logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع باقل سعر في الماركت في سوديك فيليت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع