بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 9

4,456 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت توين هاوس 530متر-ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 600متر-نص تشطيب باقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز!!!!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون راقيه للبيع فى بالم هيلز بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

7

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٧٤٬٦٤٣ جنيه

    فيلا استلام سنة بموقع مميز مع تقسيط فيو لاند سكيب

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا روف ،٣ غرف نوم ، للبيع في ماونتن فيو ١.١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو ١.١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 500م متشطبه في ميفيدا -استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين الترا مودرن للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط علي 6سنين وفيولاند سكيب

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اقل سعر فيلا مبنيه في تاچ سيتي لسرعة البيع

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا فاخرة لاند سكيب فيو في موقع مميز

    I properties Real Estate Consultant logo image

6

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا للبيع في سيتي جيت مساحة 334

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٤ متر مربع

    ٧٧٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت فيلا لوكيشن مميز جدا -ريسل

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في سولانا بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بإطلاله مميزه و بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٣٥٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري لاند سكيب فيو في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

5

    4

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا باقل من سعر الماركت

    All 90 logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مع أكبر مساحة أرض (500 متر) واجهة بحرية

    Spade consultancy logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بحري و مساحه كبيره- سوديك- فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٦٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في سوق استلام فوري اكبر مساحه ارض

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ٩٧٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز ڤيو لاند سكيب مباشرة في بالم هيلز

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع