عقارات للبيع في ارض الجولف, صفحة 9

207 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170 م بأرض الجولف بفيو مفتوح بحرى صريح

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع سمير مختار, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في موقع متميز للبيع تصلح للتعليه

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٧٥ متر في ارض الجولف مصر الجديدة بحري

    Bond & Key logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار بالكامل للبيع موازى للميرغنى والعروبة

    ElGammal real estate logo image

    شارع محمد غنيم, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى شارع سيد عفيفى فى أرض الجولف

    Commission Real Estate logo image

    شارع سيد عفيفي علي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ارض الجولف - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع كاملة التشطيب بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متميز للبيع لجميع الاغراض بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    شارع سيد عفيفي علي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع