عقارات رخيصة للبيع في أرض الجولف

57 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي شقه للبيع عمارات رابعه الاستثماري \\

    Art colorr logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 140 متر بمرئى على حديقة في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات رابعه الاستثماري شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بإطلالة على قصر الاتحادية بالكوربة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مميزة 150م في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع سيد عفيفي علي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع سوبر لوكس شارع احمد تيسير كليه ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي 180م بمدخل خاص+حديقة للبيع جاهز للسكن

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب مصر الجديدة - شارع أحمد تيسير الرئيسي

    Better Estate Investment logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية واسعة ١٧٥م في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسماء فهمى 120م² مبانى تسعينات الدور الثاني

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ارض الجولف علي بعد امتار من ش النزهه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في أرض الجولف خلف دار الدفاع الجوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار الدفاع الجوي فيلات 130متر

    Prime Company logo image

    شارع سور دار الدفاع الجوي (عبد العظيم وزير), ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – شارع أحمد تيسير

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م هاى سوبر لوكس عمارات رابعه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع بإطلالة على حديقة في أرقى مناطق

    Next Door Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سوبر لوكس ع الدفاع الجوى ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب مصر الجديدة – أرض الجولف | موقع

    Digital State logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمصر الجديدة للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ارض الجولف مصرالجديدةقرب الرقابة الادارية

    Time House logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1263 شقة130م تقريبا للبيع بأرض الجولف

    3H للتسويق العقاري logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في موقع مميز جداً بمصر الجديدة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس عمارات المروة ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع باقل سعر في ارقى احياء مصر الجديدة

    El Kateb Real Estate logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس رابعه الاستثمارى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع