Properties for sale in 6th Zone, page 15

419 properties
  • 12

    Apartment

    9,500,000 EGP

    مباني 2020 تشطيبات فندقيه مسجله شهر عقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Al Sheikh Mohammed Al Nadi St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    11,500,000 EGP

    لوجهاء أمتلك شقه مباني حديثه 2020 تشطيبات فندقيه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    46,000 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    8,000,000 EGP

    شقه ٢٥٠ متر المربع الذهبي شارع الفريق محمد ابراهيم

    Al Farik Mohamed Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    250 sqm

    32,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,700,000 EGP

    شقه في مكرم عبيد الرئيسي بسعر مميز جدا

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    180 sqm

    20,555 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع في شارع متفرع من مكرم عبيد – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    120 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    8,000,000 EGP

    شقه للبيع 250 م بالمنطقه السادسه مدينه نصر

    Real Solutions for real estate logo image

    Al Farik Mohamed Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    32,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة مميزة جدًا بمساحة ١٨٦ متر في قلب شارع الحاروني

    Mohamed Kamel Al Harouny St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    186 sqm

    26,881 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,700,000 EGP

    شقة مميزة بموقع استراتيجي في قلب مدينة نصر مساحات

    Hassan Ma'moon St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع مسجله بالفرش و الاجهزه في المربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Al Nasr Road, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    33,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,000,000 EGP

    للبيع شقة مسجله نصف تشطيب ٢٠٠م بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Darwish St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    200 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع 210 متر فى المنطقه السادسه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Abdallah Ibn Al Taher St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    210 sqm

    28,571 EGP/sqm

  • Penthouse - 3 Bedrooms - 3 Bathrooms for sale in Mostafa Al Nahas St. - 6th Zone - Nasr City - Cairo
    1

    Penthouse

    8,000,000 EGP

    بنتاهوس للبيع بالمنطقة التاسعة 440م شقة و روف للبي

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    440 sqm

    18,181 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    9,500,000 EGP

    امتلك شقه مباني 2020 مسجله تشطيبات فندقيه أول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    270 sqm

    35,185 EGP/sqm

  • 4

    Whole Building

    23,000,000 EGP

    عقار بالكامل للبيع بمدينة نصر متفرع من مكرم عبيد

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    7+

    7+

    580 sqm

    39,655 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقة للبيع فى موقع مميز تفرعات مكرم عبيد-مدينة نصر

    Elnada logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    208 sqm

    31,250 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,700,000 EGP

    شقة للبيع 185 متر دور 7 منطقة السراج مول 3 غرف 3 ر

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    185 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,000,000 EGP

    خلف السلاب المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    Sakaliya St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,700,000 EGP

    شقة مميزة للبيع بموقع راقي على مكرم عبيد الرئيسي ش

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    125 sqm

    29,600 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,300,000 EGP

    امتلك شقه بسعرمغري بجوار حديقه الطفل منطقة 6م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Ahmed Fakhry St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    21,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,300,000 EGP

    بسعر مخفض قرب سيتي سنتر شقه سوبر لوكس \\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    130 sqm

    25,384 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,400,000 EGP

    النحاس الرئيسي شقه بسعر مخفض لسرعه البيع \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    130 sqm

    26,153 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    5,500,000 EGP

    بالفرش الترا سوبر لوكس خلف باندا مكرم عبيد \\\\\\\

    Art colorr logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    2

    160 sqm

    34,375 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,250,000 EGP

    الترا سوبر لوكس من احمد فخري بسعر مميز \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    202 sqm

    25,990 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,650,000 EGP

    مصطفي النحاس شقه سوبرلوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    170 sqm

    27,352 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    8,000,000 EGP

    شقة مميزة جدًا للبيع بمساحة ٢٥٠ متر، دور أول بمدخل

    Al Farik Mohamed Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    32,000 EGP/sqm