عقارات للبيع في الحي المتميز, صفحة 22

530 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع رسيبنش كبير امام محطه LRT دقيقتين للشروق

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي المتميز مدينه بدر مساحة 150م

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع دبل فيس بالقرب جامعه بدر والشروق الرئيسي

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالحي المتميز علي السويس فيو جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف عماره للبيع تاني نمره من السويس فيو بحري حديقه

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع