Properties for sale in El Motamayez District, page 22

530 properties
  • 4

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقه للبيع رسيبنش كبير امام محطه LRT دقيقتين للشروق

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    7,297 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقه للبيع بالحي المتميز مدينه بدر مساحة 150م

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,050,000 EGP

    شقق للبيع دبل فيس بالقرب جامعه بدر والشروق الرئيسي

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    7,000 EGP/sqm

  • 10

    Duplex

    1,350,000 EGP

    دوبلكس للبيع بالحي المتميز علي السويس فيو جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    4

    3

    400 sqm

    3,375 EGP/sqm

  • 8

    Bulk Sale Unit

    3,800,000 EGP

    نصف عماره للبيع تاني نمره من السويس فيو بحري حديقه

    El Nasr for Real Estate logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    7+

    1,100 sqm

    3,454 EGP/sqm