عقارات للبيع في الحي المتميز, صفحة 16

414 عقارات أخرى
  • 6

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بحري نص تشطيب بالمنطقه 15

    القرش جروب - Elkersh Group logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    5

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م اول بلكونه80% تشطيب فيو بحري جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي المتميز

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الحي المتميز فيو مفتوح وايد جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم واطول فترة سداد 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز متشطبه قريبه من مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز نص تشطيب بسعر زمان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينة بدر الحي المتميز علي طريق السويس

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز نص تشطيب بسعر زمان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بالقرب من الجامعة الروسيه 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم وتقسيط علي 4 سنوات 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة في الحي المتميز بدر مساحة 175م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر بالقرب من جميع الخدمات 205م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز بسعر زمان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي المتميز بسعر لقطه

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    6

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر الحي المتميز مساحة 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر تطل علي القطار المكهرب 205 متر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 2025 في الحي المتميز بدر 175م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم واطول فترة سداد 48 شهر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بمدينة بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببدر تطل على محطة رئيسية للقطار المكهرب

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع