عقارات للبيع في هايد بارك

2,767 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون جاهزه للمعيشه في هايد بارك التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٢١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز بحديقه خاصه للبيع بسعر لقطه فالتجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باقل من سعر السوق للبيع في هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب بالكامل باقل من سعر السوق للبيع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • جرينز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٨٣٬٠٣٩٬٨١١ جنيه

    اكبر فيلا ف هايد بارك للبيع باقل سعر فالسوق لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا مفروشه علي الجرين بوكيت ف هايد بارك لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه دبل فيو علي بيزنس ديستركت و البوكت الاخض

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اميز ستاندلون فيلا ف هايد بارك التجمع الخامس لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بموقع متميز باقل من سعر السوق التجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بارك واي ريزيدنس - هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨١٢٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    view golf + pool town house corner 294m 4bed 15y

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بموقع مميز بهايد بارك استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مع حمام سباحه هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في هايد بارك مع اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • جاردن ريزدنس هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٥٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه + مسبح هايد بارك التجمع الخامس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة كورنر 278م استلام فورى بهايد بارك

    Scout Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر من Hyde park بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 4,9M=( افخم فيلا 5 غرف+ 3 ادوار+استلام فوري )

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,000,000 تعاقد فاخره بأجمد فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بفيو مفتوح اطلاله مباشره على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا ( 271متر+3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ١٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بفيو مفتوح على ال central park بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر في الشركه 270م+تشطيبVIP+اجمدفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن مطبخ وتكييفات في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع