عقارات للبيع في حى الاندلس, صفحة 20

816 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع قسط 8س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الأندلس الجديدة، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فى كمبوند ريجينتس بارك – التجمع الخامس

    ZF Property logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152م لقطة كمبوند الاندلس القاهرة الجديدة

    sherwoods property logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في التجمع الخامس | الاندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في الأندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الأندلس 1 أرضي بجاردن ومدخل خاص

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الأندلس 1 دخله صريحه من محمد نجيب

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك مباشره شقه متشطبه في ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في الأندلس 1 دبل فيس علي جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المباشر في كمبوند ريجنتس بارك التجمع

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمباوند التجمع الخامس قسط على 10سنوات

    Premium Homes logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهز للسكن في ريجنتس بارك التجمع

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للسكن علي التسعين الرئيسي

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بحرى و متشطب بإطلالة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه كورنر في كمبوند ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري 3 غرف في الاندلس - تشطيب فندقي

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى ريجنتس بارك التجمع بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند ريجينسى بارك التجمع الخامس بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر جيد شقه بريجينتس بارك التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سكن مصرالاندلس التجمع الخامس القاهرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بمقدم10% بجوار الAUC بالتجمع+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣١٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس 152 متر شامل باكية جراج بالتجمع

    Shamy Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٨٬٣٨٨ جنيه/متر مربع