عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 6

954 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مدينة الرحاب - المرحلة الخامسة

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحله الرابعه ع وايد جاردن اونر جادي ف البيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في الرحاب2 نموذج Y بالفرش والاجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع فى الرحاب نموذج X موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 2 بالمرحله الثامنه فيو متميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالرحاب بموقع مميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للتسليم الفوري للبيع في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالرحاب المرحله الخامسه موقع متميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز تشطيب سوبر لوكس و مفروشه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه تاون هاوس متشطبة بالكامل – مدينة الرحاب

    TREX logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر للتنفيذ امام السوق وجميع الخدمات

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ف المرحله الخامسه الجديده ع اكبر وايد

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة للبيع في الرحاب 2

    iHome logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز المرحلة الثامنة بقرب من السوق شرقي

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في موقع متميز متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميزة جاردن وشارع بالقرب من بوابة 16و17

    Fam Egypt logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالقرب من التسعين وبجوار الرحاب بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٨٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ٩٠م فيووايد جاردن تشطيب خاص ٢اسانسير

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه في الرحاب 2 السعر لقطه توشطيب سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الرحاب 2 برايم لوكيشن الترا مودرن

    Capital Broker logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع كاملة التشطيب بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع في الرحاب 1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب المرحله الرابعه فيو رمتميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس متشطبه بالكامل غير مجروحه

    H-House logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع