عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 6

1,749 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا التجمع مجهزة بالتكييفات

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مفيدا بلو فيوز

    iHome logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا أفينيوز 1 -متشطب ومفروش

    Wdeals for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بإطلالة مميزة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - فى ميفيدا متشطب بالكامل بالمطبخ

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى ميڤيدا بوليڤارد مُشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جديدة كليا بتشطيب عالي الجودة وفيو مفتوح

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاووس للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ايجار في ميفيدا تشطيب كامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بالمطبخ والتكيفات

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢١٣٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه أرضي مفروشه للبيع في بوليفارد باحلي فيو

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 500متر ريسيل في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع في بوليفارد ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطبه بالكامل في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه في ميفيدا -بسعر قابل للتفاوض

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750م مباني للبيع في ميفيدا فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة بمفيدا 180m

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 240 متر بحديقة خاصة في ميفيدا

    Top Homes Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ف يميفيدا 238 م ع فيو Pool

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس ريسيل بالفرش 380 متر

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع