عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 3

1,749 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيدا باقل سعر بالماركت

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري موقع متميز جدا بسعر خاص

4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ميفيدا متشطبه 200 م بسعر مميز

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا بالمطبخ والتكيفات

    I-Zone logo image

5

    5

    ٤٥١ متر مربع

    ١٣٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا

    I-Zone logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥ غرف للبيع في ميفيدا

    I-Zone logo image

5

    5

    ٤٥١ متر مربع

    ١٣٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري أمام AUC مقدم وأقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ميفيدا – ألترا سوبر لوكس

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ميفيدا – ألترا سوبر لوكس

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا – مساحة كبيرة وتشطيب فاخر

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 228 م - استلام فوري - Views 2

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254 م مستقلة للبيع في ميفيدا-PARCEL22

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر | ميفيدا كريسنت | أفضل سعر في السوق

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اكبر مساحة في ميفيدا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ميفيدا بارسيل – تشطيب كامل

    Susqual Management logo image

6

    6

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ميفيدا ببتشطيب مميز و اكبر مساحة

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بأقل سعر للبيع في فيوز 2

    One Estates Real Estate logo image

6

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ٢٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا تشطيب فاخر أفضل لوكيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاندسكيب فيو أفضل لوكيشن أقل سعر 7 غرف

    Egypt Best Properties logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت بارك فيو أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو تشطيب أونر أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد ليك ديستريكت أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد فيو مفتوح تشطيب كامل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد دور عالي بالمطبخ والأجهزة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا برايم لوكيشن أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع