عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 2

1,749 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم - دوبلكس مميز - متشطب - فيو مميز - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم فيلا مستقلة في سيتي جيت تقسيط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب الاونر للبيع في ميفيدا افنيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة موقع متميز للبيع في ميفيدا

    Hodoud for Real Estate logo image

4

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254 م مستقلة للبيع في ميفيدا-PARCEL22

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٠٠٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه ميفيدا اعمار التجمع الخامس

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٤٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مفيدا

    Selection Code logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف مفروش للبيع في ميفيدا

    iHome logo image

2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا محدودة تشطيب الكامل جاهزة علي السكن بالتقسيط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 338م تشطيب اونر فى مفيدا اعمار

    Gaby's Homes logo image

3

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اكبر مساحه حديقه افينيوز مفيدا متشطبه

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيد افينيوز - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بتشطيب راقي 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه=(260م+3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مع مسبح و حديقة خاصة في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٩١٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري 315 متر تشطيبات راقية

3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 425 متر تشطيب كامل بسعر مميز جدا

3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري 315 متر تشطيبات راقية

3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر تشطيبات راقية فيو مفتوح مفيدا اعمار

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا شقة مودرن بالمطبخ تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 495 متر تشطيب كامل بسعر مميز جدا

4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بحمام سباحة خاص تشطيب راقي مفيدا

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع