عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 29

1,743 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على مساحات خضراء نصف تشطيب في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اقل من سعر الشركه شقه للبيع في امورادا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في ميفيدا - Crescent | شقة بحديقة خاصة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع وسعر مميز في ميفيدا اعمار

    Elegant Home logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع وسعر مميز

    Elegant Home logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقة أرضي لوكيشن مميز مفروشة بالكامل في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ب60 ألف قسط شهرى

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق في ميفيدا تشطيب كامل فيو مفتوح

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا - باقل من سعر السوق ب مليون

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ميفيدا بلو فيوز تشطيب سوبر لوكس

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كريسنت ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 125م للبيع في ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كورنر الترا مودرن ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بميفيدا بإطلالة مميزة وفرصة استثمار

    Apex Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو متشطب فى ميفيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو بوول للبيع في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع بسعر لقطة في كمبوند ميفيدا **

    Apex Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع Ready to move كمبوند مفيدا Mivida

    Sonic For Real-Estate logo image

5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت فيو سنترال بارك متشطبة مميزة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ميفيدا فيو لاندسكيب متشطب اول سكن بسعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاص بموقع متميز جدا للبيع في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام 2.5مليون مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع