عقارات للبيع في فيلات ليك فيو بوتيك, صفحة 4

126 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين فيلا لوكيشن مميز جدا في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو بوتيك على اكبر بحيرات تسليم فور

    Amlak akareya logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا ببوتيك 22 مليون و استلم فورا + تسهيلات

    Amlak akareya logo image

4

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا موقع مميز جدًا للبيع في ليك فيو بوتيك.

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

7+

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت-فيلا 623متر- ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون مودرن بمساحة 500م بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو بوتيك-توينهاوس بحري570م بأقل سعر فالماركت

    YaKan Properties logo image

6

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    sky villa موقع مميز ع ليك دايركت بحري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٤٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في ليك فيو بوتيك بتسهيلات

    KAMF logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مباشرة على الليك-بحرى-فيو مميز

    متصدر

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بوتيك ليك فيو جاهزة للسكن فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق استلام فورى بأقساط حتى ٢٠٣٠

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليك فيو بوتيك فيلاز بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نوع S مع مقدم 43,000,000

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أرضي بحديقة مع حمام سباحة فى ليك فيو بوتيك

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتسليم - موقع متميز - سعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بإطلالة بانورامية - ارقى كومبوند سكني

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ليك فيو بوتيك بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

7+

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ليك فيو بوتيك التجمع الخامس بموقع مميز جدا

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ليك فيو بوتيك بمسبح خاص موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا، استلام قريب في ليك فيوبوتيك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف موقع مميزجدًا للبيع في ليك فيو

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٨٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو بوتيك .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع