عقارات للبيع في فيلات ليك فيو بوتيك, صفحة 2

126 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع داخل ليك فيو بوتيك بمسبح خاص

    Ninety Two logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص وبسعر لقطه توين هاوس للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه وبارخص سعر جاردن فيلا للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٩٨٬٤٠٠ جنيه

    توين هاةس مميز جدا فى ليك فيو بوتيك 530 متر مبانى

    MD Signature logo image

6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص الاسعار لقطه توين هاوس للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قة ضخمة للبيع في شرق الأكاديمية – The Village Comp

    sms for RealEstate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو مطلة على البحيرة

    متصدر

3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا 445 متر بسعر مميز في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع مسبح- وبحديقة- موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح - جاهز للتسليم - موقع مميز للغاية

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة مميزه - سعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للتسليم - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٤٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقع استثنائي - جاهزة للتسليم - سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح - موقع مميز للغاية - جاهز للتسليم

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون فاخرة متاحه للبيع داخل ليك فيو بوتيك

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس راقي 6 غرف متاح للبيع داخل ليك فيو بوتيك

    Ninety Two logo image

6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاك فيو بوتيك, توين هاوس موقع مميز, اكبر مساحة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليك فيو بوتيك احسن لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا بحمام سباحة 623 متر ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بجاردن-لوكيشن مميز في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 530م-لوكيشن مميز ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة 445م بإطلالة مباشرة على البحيرة

    AK Circle logo image

4

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٩١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ليك فيو بوتيك للبيع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تحت سعر السوق - ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر جاردن فيلا-موقع مميز-ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع