عقارات للبيع في فيلات ليك فيو بوتيك, صفحة 3

126 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 623م للبيع بحمام سباحه خاص بموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بأقل سعر في ليك فيو بوتيك استلام فوري

    Premises logo image

6

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع على اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بحمام سباحة استلام فوري بالتقسط

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    توبن هاوس مميز جدا للبيع بتسهيلات و استلام فوري

    Blu Real Estate Marketing logo image

6

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بحمام سباحة خاص استلام فوري

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع بالتقسيط في ليك فيو بوتيك

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٤٦٧ متر مربع

    ٥١٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 625 متر استلام فوري باقل سعر فيو مفتوح

    متصدر

6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع بمقدم واقساط موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٤٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في ليك فيو بوتيك ٦ غرف نوم

6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ولقطه توين هاوس 530متر للبيع في ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ليك فيو باقل مقدم واحلي فيو

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو بوتيك-سبيشيال فيلا625م بتقسيمة مميزة للبيع

    YaKan Properties logo image

5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا 3 ادوار ب حمام سباحه و 2 جراج ومدخل خاص

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري وكورنر - بسعر لقطة - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا في ليك فيو بوتيك دايريكت لاجون

    Premises logo image

5

    4

    ٦٢٣ متر مربع

    ١٠٢٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة في ليك فيو بوتيك جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو بوتيك جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو بوتيك جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب للبيع في ليك فيو بوتيك القاهرة

    The Broker EG logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1066م للبيع في ليك فيو بوتيك بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط في ليك فيو بوتيك

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع