عقارات للبيع في شارع التسعين الجنوبي

221 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف هايد بارك 220 متر فيو ممتاز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على التسعين الجنوبي مباشرة 1650 م مقسمه شقق

    West Field logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس400 م بحديقة 150م متشطب بالنرجس فيلات للبيع

    Scout Real Estate logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م دار مصر الاندلس أرضي فيو جاردن كبير

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ في الاندلس

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس في دار مصر الاندلس

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز جدًا 205م نصف مفروش

    Premises logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 3 بلكونة

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 2 أول سكن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن زون 1

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • وان ناينتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وان نانيتي
  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استاند اللون ف السوق باميز لوكيشن بالمشروع

4

    6

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه استاند اللون ف هايد بارك باقل سعر فالسو

5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن زون 3

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس قريبة من هايد با

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس التجمع الخامس أر

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • ذا واتر مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ذا واتر مارك

    3 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الأندلس – المرحلة الثانية

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تتكون من بيزمنت طابق أرضي و أول و بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب مميز و سعر لقطة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٧٦٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية لإمتلاك وحدة إعادة بيع في w cairo

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٬٩٩٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون مودرن بإطلالة مفتوحة في هايد بارك

4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 130م ناصية وإطلالة مميزة بدار مصر

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كلاسيك تاون هاوس في هايد بارك احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في دار مصر القرنفل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر للبيع في دار مصر الأندلس - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع