عقارات للبيع في شارع التسعين الجنوبي, صفحة 2

221 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب خاص في كمبوندهايد بارك

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٢٩٬٩٨٧ جنيه

    شقة متشطبه-الجولدن سكوير-مع هايد بارك-قسط عل 8سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشبطه بالكامل و الاجهزه مع حمام سباحه خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    مول كليف التجمع الخامس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 175م في الأندلس 1

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز في كمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالأندلس دار مصر 100م تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأميز مرحلة بالكمبوند بيطل على اللاجون

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه علي شارع ال90 امام AUC

    Picky Properties logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس جاهزة للسكن

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة145م للبيع في كمبوند إسكان البنوك- الاندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 130متر للبيع في التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في دار مصر - القرنفل

    iFound Property logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في دار مصر الاندلس موقع مميز فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في المربع الذهبي – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس فيو واسع ومفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس جاهز للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل فيو مقتوح بحري

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٣١٨٬٩٤٩ جنيه

    شقه مميزه جدا امام AUC

    Picky Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري امام Auc بمقدم فقط10%

    Picky Properties logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٣٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح في دار مصر التجمع

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس راقي 243 متر استلام فوري و إطلالة رائعة

    MD Signature logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات في Eleven

    Picky Properties logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالتكييفات في Eleven

    Picky Properties logo image

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٩٥ جنيه/متر مربع