عقارات للبيع في ميدان الحجاز, صفحة 2

74 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في شارع عمار بن ياسر مصر الجديدة

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بإطلالة مفتوحة على نادي الشمس

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 265 متر بشارع عمار بن ياسر بجوار الكل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس راقٍ بمساحة شاسعة (265م) شارع عمار بن ياسر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بميدان الحجاز مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة! شقة لقطة بموقع مميز و بأقل سعر للبيع

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في ميدان الحجاز مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متفرعات عمار بن ياسرمصر الجديدةفيو حديقة

    Time House logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبيع هليوبوليس قرب مسجد الفتح مصرالجديدة

    Time House logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه4 غرف للبيع فى عمار بن ياسر 160م -مصر الجديده

    Shield - DR3 logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ١٧٠ متر واجهة بشارع محمد فريد

    Good Deals logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م بعمار بن ياسر، مساحات واسعة وسعر مميز

    Digital State logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بانوراما علي نادي الشمس - محمد فريد الرئيس

    Digital State logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    “شقة فاخرة 190م بإطلالة مميزة على الحجاز وبدوي

    Digital State logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في مصر الجديدة, ميدان الحجاز

    Re/Max IBuild logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 180م تشطيب كامل بشارع عمار بن ياسر

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع الحجازميدان الحجاز مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد المعطي الخيال, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة210م للبيع بمصر الجديدة –موقع ممتاز وتقسيم عملي

    clear scope logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 م للبيع فى شارع عمار بن ياسر- مصر الجديده

    Shield - DR3 logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م للبيع مسجلة بعبد الحميد بدوي مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع بمصر الجديدة – موقع مميز

    Good Deals logo image

    شارع الشيخ علي عبد الرازق, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 280 متر تشطيب سوبر لوكس بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 560م للبيع بمصر الجديدة عبد الحميد بدوي

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    6

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كودV1037فيلا 400م واجهة على الشارع خلف جاد الحجاز

    Oscar logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    7+

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة285 للبيع - شارع علي عبد الرازق

    Better Estate Investment logo image

    شارع الشيخ علي عبد الرازق, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع