عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 37

4,325 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري تقسيط 9 سنين

    Aqar Misr logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3نوم جاهزة للسكن متشطبة فيR3 بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقتك بسعر الطرح الاول بكمبوند أيام في R8

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري اقل سعر ميدتاون العاصمة

    TREX logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة برايم لوكيشن مقدم750الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري Open View تقسيمة مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في العاصمه R8 بأقل سعر+بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م بأقل سعر مميز للاستثمار بالعاصمه بقسط9سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في البوسكو استلام فوري بسعر لقطة لسرعة البيع

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 449 م ب لافيستا سيتى استلام فورى للبيع

    East wing logo image

5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بمقدم 5% استلام فوري في R8 نص تشطيب

    Property Misr logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 560م ب لافيستا سيتى استلام فورى للبيع

    East wing logo image

5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاندسكيب ولاجون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 692م متشطبه ع البرج الايقوني بخصم لايقارن

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر استلم 184م متشطبه فيومميز جدا مقدم5%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قريبه من مطار العاصمه الاداريه

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 175م متشطبه التراسوبر لوكس بخصم مميزالان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم الكاش و استلم شقة 212م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بجاردن للبيع فى الباتيو چيد التجمع السادس

    TREX logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225 متر + جاردن بكمبوند راقى - الباتيو چيد

    TREX logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265 متر, 5 غرف + جاردن للبيع فى الباتيو چيد

    TREX logo image

5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا 411 م, 4 غرف بكمبوند الباتيو چيد الراقي

    TREX logo image

4

    6

    ٤١١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك للبيع - موقع مميز -استلام فورى

    East wing logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافيردي العاصمة الإدارية الجديدة

    Feeds logo image

    لا فيردى, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في موقع مميز وجاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع