عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 39

4,325 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في منطقه المستثمرين في العاصمه الاداريه

    Feeds logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس 435م تشطيب كامل - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع 560م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP متشطبة جاهزة للتسليم فـ لافيستا العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10 سنوات استلم فورا فيلا متشطبة من لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب 3 غرف موقع متميز في الR8 العاصمه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٩٦٬٩٩٩ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام قريب -برايم لوكيشن في R7

    Remax The Address logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري من لافيستا استلم بأقل مقدم

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

6

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه211م للبيع استلام فوري كمبوند البوسكو باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بسعر اللونش بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك الان في ديجويا4 بأقل سعر بالعاصمه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بسعر لقطه جاهزة للسكن بالعاصمة الإدارية

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة170م متشطبة جاهزة, قساط 6سنين

    Property Misr logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري فيلا متشطبه بلافيستا سيتي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر توين متشطب استلام فوري بلافيستا سيتي ع 8س

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل من سعر السوق في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس في لافيستا سيتي استلام فوري

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده توين هاوس للبيع بموقع مميز في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك توين هاوس كلاسيك في لافيستا متشطبه بالكامل

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في لافيستا العاصمه الاداريه

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تكمله اقساط للبيع بموقع مميز في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطبه للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك للبيع بأحلي لوكيشن في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس بموقع مميز في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع