عقارات للبيع في هايد بارك سنترال, صفحة 4

253 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في هايد بارك يطل علي حدائق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب للبيع فى هايد بارك التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بواسطة هيلتون في شرق القاهرة بحري

    Crafters Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر في هايد بارك التجمع و بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر في هايد بارك سنترال فيو مميز بجوار Zed

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف وغرفه مربيه بحمام علي مساحه خضراء ب ٥٪؜ فقط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للسكن والاستثمار ادفع ٥٪؜ وامتلك في هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه ٧٠م ب ٣٠٠ الف فقط واقساط متساويه علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف علي اكبر بحيره ومساحات خضراء ب٧٥٠الف فقط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم ڤيلتك في هايدبارك دايركت علي الڤيو بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الدوبلكس كاملة التشطيب مع عرض محدود!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب مع عرض.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة جاهزة بالكامل للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض محدود

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس كاملة التشطيب بأقساط لأكثر من ١٠ سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك أول سعر تقسيط على10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 295,000 جنيه , امام هايد بارك New Cairo

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى هايد بارك سنترال التجمع السادس اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع بالمطبخ في افضل موقع في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة بمقدم 5٪ شقة أرضي 71م التجمع بحديقة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متاحه للبيع بموقع مميزفي كمبوند هايد بارك

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم (590 الف) شقه للبيع فى هايد بارك التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف علي اكبر بحيره ومساحات خضراء ب٧٥٠الف فقط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف وغرفه مربيه بحمام علي مساحه خضراء ب ٥٪؜ فقط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع