عقارات للبيع في هايد بارك سنترال, صفحة 8

253 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع لوكيشن مميز

    Selection Code logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون متاحه للبيع داخل هايد بارك - بموقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند هايد بارك

    ZF Property logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متاحه للبيع بإطلالة رائعة داخل هايد بارك

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك سنترال Open view قسط علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٦٦٬٨٧٠ جنيه

    شقة في هايد بارك لقطة للبيع بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مفروشه بالكامل للبيع داخل هايد بارك

    Ninety Two logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم435الف في هايد بارك سنترال قسط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه-فيو لاند سكيب للبيع في هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في HYDE PARK التجمع السادس بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو مميز مقدم 5%فقط اقساط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم بموقع مميز فى هايد بارك | التجمع

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فى هايد بارك بمقدم 5% واقساط 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٦٦٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! تاون هاوس فى هايد بارك سنترال باقل سعر

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 654 الف وتقسيط حتى 10سنوات فى هايد بارك

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى هايد بارك بمقدم 5% واقساط حتى 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! شقة فى هايد بارك سنترال باقل سعر بالقسط

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور علي مساحة صغيره بأقل سعر احنا جبنهالك

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بفتره سداد في هايد بارك لقطة و بحري

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحه الي بتدور عليها فالمكان المناسب بـأحسن سعر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للبيع في HYDE PARK بالتجمع بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3.2 مليون شقه 3 غرف استلام فوري بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت معمول علشان راحتك اليومية

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اقل مقدم - موقع متميز - في هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب خدمات فندقيه ب قسط ل 10 سنين

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع