شقق للبيع في القاهرة, صفحة 79

49,609 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك داخل Hyde Park New Cairo

    D.Signature logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل دقايق من هايد بارك بدون مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بافضل كموبند بالتجمع شقه متشطبه علي 4س

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 50% خصم برايم لوكيشن بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في وصال الشروق باقل كوارتر 60 الف

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري للبيع في هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات في waterway بالقرب م التسعين

    clear scope logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمقدم 5% وتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرفش و المطبخ و التكييفات - باقل سعر

    Three in one Investment logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقه متشطبه كايرو فيستفال مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع متشطبة بالتكييفات بالتقسيط علي10س

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمقدم 5% وتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٩٧٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة دور اول ع فيو حديقة غرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في الجازي – JW Marriott فوري

    Catchers investment logo image

    جي دبليو ماريوت أوتيل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 90م للبيع متشطب بالكامل برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اميز شقه 245 بمدينتي B8

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بتقسيط على 10 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م فيو جاردن بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج ٤ - المساحة 350 - تشطيب راقى

    Cairo Gate Real Estate logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 92م بجوار السوق الشرقي بعض التشطيبات

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٦١٬٥١٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح علي لاند سكيب في قلب نيو كايرو

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى و متشطبة بالاجهزة بأقل سعر 10.400

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع