شقق للبيع في القاهرة, صفحة 83

49,609 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية أرضي بحديقة في بلومفيلدز , استلام سنتين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ماونتن فيو1.1 موقع مميز جداً إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر في الكوربة، مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Vip للبيع امام مدينتي دقائق من اوبن اير مول

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة كامله المرافق - استلام فورى- 3 غرف

    Scout Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - بالمطبخ - الترا سوبر لوكس

    Three in one Investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل في ماونتن فيواي ستي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن كورنر في بالم هيلز موقع متميز بسعر مغرى

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 243 م متشطبة بالنرجس استلام فورى - اسانسير

    Scout Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بأقل سعر بالعاصمه بأقل مقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز داخل كريك تاون استلام فوري

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في الباتيو اورو تكملة اقساط

    Capital Property logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٢٩٬٣٩٧ جنيه

    فرصة مميزة | شقة بحديقة في أزاد فيوز

    Premier Property logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بجنوب الاكاديمية تطل على حديقة - دور أول

    Scout Real Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي160م بحديقة 106م نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية واسعة موقع مميز - بلومفيلدز استلام قريب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بين حسن مامو

    Ebied Home logo image

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ف قلب المستقبل فيو حمام سباحة باقل سعر

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب مع تكييفات - بحري - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في الشطر العاشر

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة دور أول بجاردينيا هايتس للبيع

    Scout Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 165متر حصرية في كريك تاون!

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة كورنر بحديقة موقع متميز 2 غرفة نوم

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م متشطبة بالبنفسج فيلات 3 غرف دور أول للبيع

    Scout Real Estate logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع