شقق للبيع في القاهرة, صفحة 78

49,609 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق قرب الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 105م في الرحاب بالفرش تشطيب خاص

    Dream Homes Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بالتكيفات بمقدم : 5,334,660

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ريسيل بالتكييفات و المطبحthe village gate

    clear scope logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة 3غرف 178م موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م جاهزه للاستلام والمعاينه فى شيراتون المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي تشطيب مميز

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في المستقبل سيتي متشطب بالتكييفات

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اللوتس الجنوبية تجمع خامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر واخده VIP لوكيشن بحري وفيو مميز بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبة بالتكييفات في واترواي WATERWAY

    clear scope logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل فى كايرو فيستيفال استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف نوم-سمارت سيستم-على لاندسكيب بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في اكويا بفيو لاندسكيب

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى تشطيب كامل وتكيفات كايرو فيستيفال

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل قسط شهرى شقه للبيع151م متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطول فتره سداد شقه للبيع فى مرحله جديده ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع متشطبة بالتكييفات في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى تشطيب كامل وتكيفات اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شقه للبيع تشطيب كامل وتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر 3 غرف نوم 200 متر تشطيب كامل ميفيدا اعمار

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سرايSARAI بفيو مباشر على الـ Club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ذا سكوير صبور – برايم لوكيشن

    Catchers investment logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع