شقق للبيع في القاهرة, صفحة 63

49,335 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه مفروشه بإطلالة وموقع وسعر مميزين مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جنوب الاكاديمية | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس ف محمد الزهاوى مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنصف سعرها الاصلى متشطبة بالتكيفات فى فالدا

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس ف عبدالشافى ح7 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور عبد الشافي محمد, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص وافضل سعر شقه بحري في بلوم فيلدز بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ذا سكوير موقع مميز

    KAMF logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه دور أرضي بحديقه للبيع في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري جراوند في أب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز اطلالة على اللاند سكيب متشطبة-فالدا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٨٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط حتي 2031 في لايك فيو ريذيدنس 2

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي +جاردن للبيع في سوديك ايست مرحلة ووك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بحديقه للبيع في مدينتى بإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري في موقع متميز فيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٢٢٬٠٤٨ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط جولف فيستاز مميزه علي الجولف

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٥م للبيع في النخيل | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فيو مفتوح بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر دور رابع فيو مميز علي اللاندسكيب

    MD Signature logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م نصف سوبر لوكس دار مصر التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, أمام مول ارابيلا

    Fam Egypt logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع في واتر واي القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ٧٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 268 متر متشطبة بالكامل بالفرش استلام فوري

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع