شقق للبيع في القاهرة, صفحة 60

49,335 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاردن فيو في مدينتي امام الخدمات

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينة نور تقسيط 15سنه اجمالي 1980000

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل بالتكييفات و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ووتر واي 1 – موقع مميز وإطلالة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م الترا سوبر لوكس حسنين هيكل

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نبيل خليل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "واجهة بحري" بتشطيب كامل ومطبخ في باتيو كازا -

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 112م ارضي بحديقة B12 استلام بالتقسيط

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في علي جاردن في مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح وبحري بالكامل - سعر تحت السوق

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شقة متشطبة بالمطبخ ومكيفة في مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطه فى اميز لوكيشن بفيو مفتوح

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Fifth Square – استلام فوري

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس البنفسج12 القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 122م بالمطبخ والتكييفات في مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو علي حمام سباحة في مدينتي 160م

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز استلم شقة 218م متشطبه فيو برج ايقوني !!

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص لفترة محدودة شقة بأطول فترة سداد فى زومرا

    Anchor for Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 104م+جاردن56م متشطبه بمقدم5%بلتقسيط !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن متشطبة بالمطبخ والتكييفات في مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%واستلم شقة 28م متشطبه بفيو ع النهر الاخضر !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 500 ألف - بحـري دبـل فيـو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند ميفيدا التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٦٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٧٬٠٤٦ جنيه

    امتلك شقة بحديقة للبيع بالتقسيط في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو على Lake, استديو بحري+ 25م روف اسلام فوري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع