شقق للبيع في القاهرة, صفحة 68

3,810 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فوري متشطبة في كمبوند سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر ارضي بجاردن استلام فوري باقل سعر

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب 99 متر متكرر

    Honesty Gate Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فاخرة جنوب الأكاديمية متشطبه فوري

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه في لايت سيتي دقايق من هايد بارك

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمطبخ وتكييفات للبيع في تاج سلطان

    Treasure Real estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين اوبن فيو مقدم واقساط علي 6 سنوات

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق أرضي بجادرن ثاني صف من السويس

    El Hefny Group logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري تكمله اقساط

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطب بالكامل فندقي استلام فوري بشيراتون قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مقدم واقساط علي 6 سنوات

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطبه بتخفيض بالمطبخ و التكييفات في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ميفيدا متشطبه بافضل سعر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لاميرادا 3 غرف بافضل سعر

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في الماركت بلوكيشن مميز

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه لوكس في الأندلس1 موقع مميز استلا م فوري

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعرفي الماركت فيو لاند سكيب ماونتن فيو

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤١٥٬٣٧١ جنيه

    شقه استلام السنه بمقدم 6.2 مليون في ليك فيو 2

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م باقل سعر في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات في ميفيدا

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف باقل اوفر لسرعة البيع 132 متر

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٨ جنيه/متر مربع