شقق للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 9

452 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم عبيد

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 25 متر خطوات من حديقه الطفل

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش فى مدينه نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف دور رابع 200 متر مسجله شهر عقارى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله شهر عقاري مباني حديثة ش مصطفي النحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع استثمار فى المنطقة السادسة بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 310 متر بإطلالة مميزة على حديقة الطفل بش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التراسوبر لوكس المربع الذهبي خلف مستشفي حسبو \\\\

    Art colorr logo image

    شارع توفيق احمد البكري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد عبد الحليم عبد الله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لا يعوض! شقة للبيع في مدينة نصر تشطيب حديث

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصلح لجميع الاغراض عبد الرزاق السنهوري الرئيسي

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بين مكرم عبيد و عباس العقاد 200م مسجله

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع عبد الرزاق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عبد الرزاق السنهوري الرئيسي 200 متر خطوات من مكرم

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي شارع رئيسي المنطقه السادسة مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز عبدالله بن طاهر مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر – المنطقة السادسة موقع مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمربع الذهبى بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اول سكن بعد التشطيب خلف مستشفي حسبو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع في قلب مدينة نصر المربع الذهب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايتكرر شقة فاخرة غير مجروحة للبيع بمدينة نصر

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل العماره فندقي خطوات من سيتي سنتر مكرم عبيد

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي خطوات من مكرم عبيد سيتي سنتر 120 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي خطوات من سيتي سنتر مكرم عبيد 120 متر

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي شارع حافظ رمضان الرئيسي 120 متر

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع موقع مميز فيو جاردن بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع