شقق للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 14

452 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى الثامن بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالمنطقة الاولى بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واستثمر شقه شارع حسنين هيكل عماره حديثه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز مدينة نصر مصطفى النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م ,سوبر لوكس - خطوات من تقاطع طرابلس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م ,سوبر لوكس- ف ارقي مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م , سوبر لوكس -ارقي مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس تانى من عباس العقاد م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس- بالقرب مسجد دار الارقام

    Envigo Real Estate logo image

    شارع بشار بن برد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ,نصف تشطيب - في شارع مصطفي درويش

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع350م موقع متميز تشطيب فاخر هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس -ارقي مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سوبر لوكس بالقرب من احمد فخرى م.نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م بجوار سوبر ماركت بندا وسيتي ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م سوبر لوكس بالقرب من سوبر ماركت بنده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في المربع الذهبي هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210مترا مسجله شهر عقاري المنطقه السادسه

    PROPERTIES logo image

    شارع كابول, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شارع ابن النفيس – متفرع من أبو داوود

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٥٠ متر مدينه نصر مصطفي النحاس ٣غرفه ٣ حمام

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165 متر عمارات اول مايو بين عباس ومكرم

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالمربع الذهبي مدينة نصر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف مسجله للبيع فى المنطقه السادسه مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

4

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمربع الذهبي 205م – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جمال الدين عفيفي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أرقى مواقع المنطقة السادسةم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استثنائية جدا مصطفى النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع