شقق للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 7

452 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس خطوات من حديقة الطفل م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد كامل الحاروني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار بمساحة 150 م للبيع مسجله شهر عقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي شقه للبيع 200 متر جاهزه للسكن

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقه للبيع 200 متر جاهزه للسكن

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس للبيع 200 متر المربع الذهبي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الترا سوبر لوكس جاهزه للسكن 200 متر

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حسن المامون الرئيسي موقع متميز 320م

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320 متر حسن المامون الرئيسي موقع متميز

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميزمباني2017مصطفي النحاس م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري في مصطفي النحاس الرئيسي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع - شارع مصطفى النحاس الرئيسي

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجل شهر عق325م للبيع بعماره ناصية خطوه للنحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م | دور سابع | موقع مميز | سعر تنافسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة برج حديث للبيع تصلح إداري أو تجاري أو سك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس متفرع من مكرم عبيد - م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد عوض, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس مكرم عبيد م8 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس ابو داوود الظاهرى م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 250م سوبر لوكس مكرم عبيد فيو حديقة الطفل

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م هاى سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م سوبر لوكس معز الدولة - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس لوزاكا م6 - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م سوبر لوكس معز الدولة م6 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م هاى سوبر لوكس على الجندى مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع